TS5V522CDBQR
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
TS5V522CDBQR
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Analog Switches - Special Purpose
Product Status : Active
Features : Bi-Directional, RGB
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
-3db Bandwidth : 380MHz
On-State Resistance (Max) : 10Ohm
Supplier Device Package : 24-SSOP
Mfr : Texas Instruments
Voltage - Supply, Dual (V±) : -
Applications : Video
Multiplexer/Demultiplexer Circuit : -
Voltage - Supply, Single (V+) : 4V ~ 5.5V
Package / Case : 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)