MMQA24VT1G
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
MMQA24VT1G
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 150 W
Package / Case : SC-74-6
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 34.6 V
Breakdown Voltage : 22.8 V
Series : MMQA
Number of Channels : 4 Channel
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : onsemi
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 24V 150W TVS Quad Array