SMB10J20A-E3/5B
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMB10J20A-E3/5B
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 1 kW
Package / Case : DO-214AA
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 32.4 V
Breakdown Voltage : 22.2 V
Series : SMBxJ
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 1000W 20V 5% Uni