SMDA24C.TBT
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SMDA24C.TBT
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Clamping Voltage : 43 V
Pd - Power Dissipation : 300 W
Maximum Operating Temperature : + 125 C
Packaging : Reel
Cd - Diode Capacitance : 50 pF
Breakdown Voltage : 26.7 V
Vesd - Voltage ESD Contact : 8 kV
Series : SMDA24
Vesd - Voltage ESD Air Gap : 15 kV
Number of Channels : 4 Channel
Polarity : Bidirectional
Manufacturer : Semtech
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 24V, 300W, BI, 7"RL