SM6T39AY
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SM6T39AY
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 55 C
Pd - Power Dissipation : 600 W
Package / Case : DO-214AA
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 69.7 V
Breakdown Voltage : 39 V
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 600 W 4kW Transil 6V to 70V Uni