SM15T15AHE3/57T
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
SM15T15AHE3/57T
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 65 C
Pd - Power Dissipation : 1.5 kW
Package / Case : DO-214AB
Maximum Operating Temperature : + 150 C
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 27.2 V
Breakdown Voltage : 14.3 V
Series : SM15T
Polarity : Unidirectional
Manufacturer : Vishay Semiconductors
Description : ESD Suppressors / TVS Diodes 1.5KW 15V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified