2MBI400U2B-060
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
2MBI400U2B-060
  • 1
Package : MOUDLE
Packaging : Box
Product Category : IGBT Modules
RoHS : ROHS compliant
Manufacturer : Fuji Electric
Description : IGBT Module U-Series 600V / 400A 2 in one-package